Efe Büyükkaya Yapı & İnşaat Sakarya Kocaali'de Satılık Villalar Daireler Sakarya Kocaali'deki İnşaat Şirketleri Kocaali Satılık Villa – Efe Büyükkaya İnşaat

Kocaali Satılık Villa

Kocaali ‘ye güneş doğuyor. Kocaali de kentsel dönüşüm projesi altında son derece lüks akıllı ve dış görünüşü ile insanları mest eden inşaat firmamız artık Kocaali’nde. Kocaali Satılık Villalar dendiğinde akla gelen firmamız bu inşaatları yaparken de yaşlı engelli ve bakıma muhtaç kişileri de düşünerek inşaatlarını sürdürüyorlar. İlk projesi olan engelsiz yaşam için çalışmalarına başladı bu proje altında engellilerin engellerine özel ev düzenlemeleri yapılıyor. Örneğin yatalak hasta için yatağı yerden kumanda ile diğer odalara ve kimseye ihtiyaç duymadan kendi ihtiyacını kendisi görme kolaylığı sağlıyor. Ayrıca engelli kullanıcılara özel üst kata asansörle çıkma imkanı sağlayan villalarımızda sesli komut sistemi de mevcuttur. Yani oturduğunuz yerden ışıkları kapatmak isterseniz “ışıkları kapat” diye seslenmeniz yeterli.
Herkes evinden uzaklaştığı zaman aklı evinde kalır. Villalarımızda özel güvenlik, kamera ve alarm sistemleri sayesinde villalarımızda oturan sakinlerin evlerinden çok uzağa gitse dahi akılları evde kalmayacak. Diledikleri taktirde cep telefonlarından villalarındaki kameraları izleyebilecekler. ”Kocaali satılık villa” lar arasında en donanımlı olan villalarımızda ister kendi zevkinize göre oturma alanlarınızı düzenleyebilir, isterseniz de sizler için hazırlanmış olan villaları tercih edebilirsiniz. Villalarımız her bütçeye uygun ve faklı özelliklerde evler bulunmaktadır. Villalarımızda sizin rahatınızı düşündüğümüz kadar misafirlerinizi de unutmadık. Misafirlere özel odalar ve onlara özel tuvalet- banyolarla her zaman sizin ve sevdiklerinizin rahatı en üst düzeyde olacak.
Hiç kimse zorlukla satın aldığı değerli villaları deprem ve benzeri doğal afetler nedeniyle kaybetmek istemez. Bunu çok iyi bildiğimiz için villalarımızda depreme dayanıklı, kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Ayrıca dilediğiniz taktirde villalarımızın depreme dayanıklılığı konusundaki raporlarını görebilirsiniz. Ayrıca Kocaali satılık villalar arasında en kaliteli malzemeleri kullanarak alanında uzman olan personelimiz tarafından özenle tasarlanmaktadır. Ayrıca villalarımızda ısı yalıtımı da mevcuttur. Yani evinizde yazın serinlemek için kullandığınız klimaların vermiş olduğu serin havayı içerde tutup dışarı çıkarmayacak ve dışarıda ki sıcak havayı da içeriye sokmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kışın da aynı şekilde dışarıdaki sıcak havayı içeriye geçirmediği için hem daha sıcak bir ev hem de doğaya ve bütçenize tasarruf sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir