Hakkımızda

Son yıllarda daha fazla ön plana çıkmaya başlayan inşaat sektöründe yeni arayışlarda bulunmak ve gelişen inşaat teknolojisine uygun bir şekilde hizmet verme amacını taşıyan Efe Büyükkaya İnşaat firmamız deneyimi ekibi ile sizi bünyesine bekliyor. Geride bıraktığımız inşaat referanslarımız ile kaliteden asla ödün vermeyen firmamız sayesinde siz de hayalinizdeki ofise, eve ya da binaya kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
Efe Büyükkaya İnşaat Firması olarak inşaat sektöründe aralıksız bir şekilde 2012 yılından beri çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her ne kadar 4 senelik zaman dilimi sizin için kısa gibi gözükse de aslında firmamızın bünyesinde çalışan ekibin hem eğitimli hem de deneyimli olduğunu firmamızla iletişime geçtikten sonra kolayca anlayabilirsiniz.
Efe Büyükkaya olarak sadece ülkemizde hizmetlerimizi sağlamıyor, bunun yanı sıra İngiltere’de de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti kavramını çok önemsediğimizi ve misyonumuzu da bu yönde oluşturduğumuzu bilmenizi isteriz. Bizimle iletişime geçerek inşaat sektörü dahilinde her türlü sorunuza yanıt, sorununuza çözüm bulabilir ve birbirinden kaliteli referanslarımıza tanıklık ederek ekibimizi tanıma fırsatını elde edersiniz.

HIZLI İLETİŞİM

Adınız Soyadınız(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Konu

İletiniz