HİZMETLER

2012 yılında resmi bir şekilde hizmet vermeye başlayan ve inşaat sektöründe ön sıralarda yer almayı hedefleyen firmamız birçok hizmete de imza atmayı 4 senelik kısa süre zarfında başarmıştır. Hedeflerini tamamlamaya devam ederken müşterilerinin yüzüne birer tebessüm bırakmayı ihmal etmeyen firmamızın hizmet yelpazesi oldukça geniştir. Bu yüzden de güvenilir inşaat firmaları arasında yer almaya devam etmektedir.
Efe Büyükkaya adı altında hizmet vermeye devam ettiğimiz firmamız ile yazlık villa inşaatından, yazlık kışlık daireler ve kışlık villa inşaatından tutun da tatil siteleri yapımına kadar amacımızı geliştirerek insanlığa sunum yapmaya devam ediyoruz. Şehir içinde yapılan minik köyleri ile dikkat çekmeyi başaran firmamız her zaman kalitesinden ödün vermeyen bir yapı içerisine girmiştir.
Efe Büyükkaya İnşaat olarak en fazla önem verdiğimiz konular ise; inşaat esnasında kullandığımız yapı malzemelerimizin kalitesidir. Güvenilirliğini kanıtlamış malzemeler ile inşaatımızı yaparak tüm yapılarımızın depreme dayanıklı özellikte bulunmasına da dikkat ediyoruz. Türkiye’de ve İngiltere’de parmakla gösterilen inşaat firmaları arasında yer almaya devam etmek için bu kararlılığımızı hizmetlerimizde sonuna kadar devam ettireceğiz.

HIZLI İLETİŞİM

Adınız Soyadınız(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Konu

İletiniz